Gizlilik Politikası

TEMİZLİK TEDARİK GİZLİLİK POLİTİKASI

İşbu Gizlilik Politikası, Artun Temizlik Güvenlik Ltd. Şti. tarafından satışı yapılacak ürünlerin, satışına ilişkin tüm hususları içeren "www.temizliktedarik.com" adresi üzerinden erişim sağlanacak internet sitesi (web sitesi)’ne ilişkin gizlilik uygulamalarını ihtiva eder. İş bu Gizlilik Politikası web sitesine erişen kişilerin (kullanıcılar) sitede yer alan "www.temizliktedarik.com/uyelik" adresindeki Üyelik Formu'nu doldurması ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır. 

İşbu Gizlilik Politikası Artun Temizlik Güvenlik Ltd. Şti. (Temizlik Tedarik)’ne ait web siteleri kapsamındaki hizmetlerinden kullanıcıları yararlandırmak amacıyla kullanıcılara ait bilgilerin; toplanması, kullanılması, transferi ve saklanmasına ilişkin hükümleri içermektedir. İş bu Gizlilik Politikası hükümleri Temizlik Tedarik’e ait web sitesine nasıl erişildiğine bakılmaksızın (bilgisayar, cep telefonu, tablet, TV veya diğer yollar gibi) uygulanacaktır. Temizlik Tedarik işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman web sitesinde yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. Temizlik Tedarik’in değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, iş bu web sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer. 

Kullanıcıların web sitesinden ayrılmak istemesi durumunda, uygulamadan çıkılması yeterli olacaktır. 


1. Kullanıcıların Bilgilerine Erişilmesi 

Kullanıcılar, web sitesine giriş yaparak Üyelik Formu'nu doldurup onayladıktan sonra, kullanıcıların bu kapsamda sağladığı tüm bilgileri (e-posta adresi, teslimat adresi, telefon numarası, ürün bilgileri, satın alma tarihi) Temizlik Tedarik hizmetlerinin sağlanması amacıyla kayıt altına alınacaktır. Kullanıcılara ait kredi kartı bilgileri ilgili bankalara ait web sayfaları üzerinden iletilmektedir ve bu nedenle Temizlik Tedarik, kredi kartı bilgilerini saklamaz. Kullanıcılar diledikleri zaman 3D Secure Sanal Pos sistemini seçmeli olarak kullanabilirler.

Web sitesi, kullanıcılara; Temizlik Tedarik hizmetleri hakkında bilgiler, Temizlik Tedarik kampanya duyuruları, kullanıcı bilgileri güncelleme gibi hizmetlerin sağlanması amacıyla oluşturulmuştur. Kullanıcılar tarafından girilecek ve sistemde kayıtlı tutulacak kullanıcı bilgileri başka amaçlarla kullanılmayacaktır. Web sitesi işlemlerinin gerçekleştirildiği sayfalar SSL sertifikası ile korunmakta olup kullanıcı bilgileri Temizlik Tedarik tarafından "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" ve işbu "Gizlilik Politikası" uyarınca gizli tutulacaktır.

2. Toplanacak Bilgiler 

Temizlik Tedarik Web Sitesi’ne erişimin sağlandığı cihaza özel bilgiler,
• Kayıt bilgileri,
• Teslimat Bilgileri,
• Satın Alınan Ürün Bilgileri
Temizlik Tedarik Web Sitesi'nde bulunma zamanı ve süresi,
Temizlik Tedarik Web Sitesi içerisinde kullanılan arama sorgulama terimleri,
Temizlik Tedarik Web Sitesi'ne erişimin sağlandığı cihazın üzerine yerleştirilen çerezler içinde saklanan her türlü bilgi gibi,
• Konum bilgileri,
• Diğer bilgiler (kullanılan uygulamalar, ziyaret edilen diğer web siteleri ve hizmetler yoluyla teklif edilen içeriklerle nasıl etkileşimde bulunduğunuz gibi, Hizmetleri kullanımınıza ilişkin diğer bilgiler).


3. Bilgilerin Kullanılması 

Web sitesine giriş yapıldıktan sonra web sitesi aracılığı ile alınacak her türlü bilgi Temizlik Tedarik tarafından aşağıdaki amaçlara hizmet etmek üzere kullanılacaktır. 
a) Kullanıcıların promosyonlar hakkında bilgilendirilmesi; 
b) Kullanıcıların kampanyalar, etkinlikler, çekilişler hakkında bilgilendirilmesi;
c) Ürünlerle ilgili konular hakkında bilgi mesajı gönderilmesi; 
d) Çeşitli istatistiksel değerlendirmeler yapmak, veritabanı oluşturmak veya pazar araştırmaları yapılması;
e) Özelleştirilmiş reklamlar ve sponsorlu içerik gibi reklamlar vermek, promosyon amaçlı bildirimler gönderilmesi;
f) Web sitesi geçmiş deneyimlerine bağlı özelleştirilmiş içerik sağlamak ve tavsiyelerde bulunulması;
g) Kullanıcıların puan/alışveriş bilgisi sorgulaması;
h) Ürün ve hizmetlerle ilgili görüş alınması ve müşteri anketleri yapılması;
i) Web sitesi hizmetlerinin geliştirilmesi, iyileştirilmesi anlamında çalışmalar yapılması; 
j) Web sitesi kapsamındaki hizmetlerden yararlanabilmek için kullanıcıların web sitesine giriş yapmaları gerekmektedir. Temizlik Tedarik Web Sitesi'ne tüm kullanıcılar erişim sağlayabilirler. Web sitesine giriş yapmak isteyen kullanıcıların, “Üyelik Formu”nu ve “Kullanım Şartları”nı okuyup kabul etmeleri gerekmektedir. Kullanıcılar, web sitesine giriş yaptıktan sonra kendilerine ait olan bilgelerini görebilecek ve Temizlik Tedarik'e özel promosyonlarla ilgili bilgi alabilecekler ve Temizlik Tedarik Web Sitesi'nde bulunan tüm içeriklere ulaşabileceklerdir. 

4. Bilgilerin Paylaşılması

Temizlik Tedarik, kullanıcılardan alınan bilgileri Aydınlatma Metninde detaylı bir şekilde belirtildiği gibi kullanıcılara daha iyi hizmet sunmak amacıyla yurt içi ve yurt dışında Artun Temizlik Güvenlik Ltd. Şti. ve gerekli hizmeti kullanıcılarına ulaştırmak için bilgilerinize erişimi olan işbirliği ortakları ile paylaşma hakkını saklı tutmaktadır. 

Temizlik Tedarik, web sitesi kapsamında edindiği kullanıcı bilgilerini, kanunun öngördüğü bir zorunluluk dolayısıyla, kamu yararına veya resmi olarak bir görevin yerine getirilmesi amacıyla, hukuki ve cezai bir soruşturma ve kovuşturma kapsamında, kullanıcıların veya başkasının hayatını veya beden bütünlüğünü korumak ve ilgili yasal düzenlemelerde sayılan hukuka uygunluk hallerinde adli kurumlar veya diğer devlet kurumları veya üçüncü kişilere açıklayabilir. 

Temizlik Tedarik, bilgileri gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Temizlik Tedarik’in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Temizlik Tedarik’in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.


5. Hizmetlerin Uygunluğu

Temizlik Tedarik Web Sitesi'nde yer alacak ürün ve hizmetlerle ilgili olarak fiyat, promosyon, kampanya, etkinlik, çekiliş ve diğer bilgilerin güncelliği ile ilgili garanti vermemektedir. İşbu web sitesinde yer alacak, fiyat, ürün, kampanya ve promosyon bilgileri; kişiye, yere ve mağazaya göre farklılıklar gösterebileceği gibi Temizlik Tedarik Web Sitesi'nde yer alan bilgilerde önceden bir bildirim yapmaksızın değişiklik yapma hakkına haizdir.


6. Güvenlik 

Web sitesi kullanımı kapsamında toplanılan bilgileri korumak için makul fiziksel ve teknik tedbirleri Temizlik Tedarik almış olmakla birlikte, hiçbir web sitesinin, internet iletiminin, bilgisayar sisteminin veya kablosuz bağlantının tamamen güvenli olmadığının bilinmesi ve web sitesi kullanımının bu bilinçle gerçekleştirilmesi gerekmektedir.


7. Marka ve Telif Hakkı

Temizlik Tedarik ve Artun Temizlik Grup Şirketleri adına kayıtlı Temizlik Tedarik ve diğer marka ve eserlerin (web sitesi kapsamındaki; tasarım, metin, imge ve diğer kodlar da dâhil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla tüm elemanlarının) izinsiz kullanılması, çoğaltılması, kopyalanması, depo edilmesi ve kanuna aykırı diğer bütün haller, 6769 Sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer ilgili mevzuat uyarınca kullanıcının sorumluluğuna yol açar. Kullanıcılar, işbu Gizlilik Politikasını kabul etmekle Temizlik Tedarik Marka ve Logosu'nun kullanımına ilişkin kurallara uygun davranacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Kullanıcıların işbu madde hükmüne aykırı davranması durumunda, Temizlik Tedarik bu durumun düzeltilmesini kullanıcıdan talep edebileceği gibi dilerse kullanıcıya önceden haber vermeksizin kullanıcının üyeliğini geçici veya kalıcı olarak iptal edebilir ve yasal yollara başvurabilir.

Sepetinizde (0 ürün) bulunmaktadır.

Sepetinizde hiç ürün yok! Sipariş vermeden önce sepetinize ürün eklemelisiniz.